Makma Caribbean 36 MK2

  • Merk:Makma
  • Model:Caribbean 36 MK2
  • Categorie:Tender
  • Bouwjaar:Nieuw
  • Afmeting:10.50 x 3.45 x 1.06 m
  • Doorvaarhoogte:1.70 m
  • Materiaal:Polyester
  • Motor:Yanmar 110 pk PK
  • Ligplaats:Woudsend

Omschrijving

Vrijheid ervaren zoals het bedoeld is

De Makma Caribbean 36; een kajuitsloep met karakter en uitstraling in overvloed. Een stijlvolle  combinatie tussen een ruime open sloep en een kajuitboot. De compleet uitgebreide kajuitsloep wordt standaard voorzien van een royaal tweepersoonsbed voorin de punt, afsluitbare toiletruimte en ruime rondzit zowel binnen als buiten.

De Makma Caribbean 36 is een stijlicoon op het water. De overnaads gelijnde romp en robuuste kabelaring geven de kajuitsloep een prachtig aanzicht. Gecombineerd met de rvs details, teakhouten afwerking en prachtige lijnen onderscheidt u zich van alle anderen. Achter op de Caribbean bevindt zich het geïntegreerde zwemplateau, van rvs ingelegd met houten blokrooster. Door middel van de opstappen achterop klimt u eenvoudig weer aan boord vanaf het zwemplateau na een verfrissende duik.

De Makma Caribbean 36 is nieuw te bestellen vanaf € 209.000,- Klik hier om de Caribbean 36 geheel naar eigen wens samen te stellen.

+ Volledige omschrijving- Minder omschrijving
Is dit jouw droomboot?

Een nieuwe boot kopen

Droom je al een tijd van een nieuwe boot. Een boot met de nieuwste snufjes, de mooiste designs en eventueel op maat gemaakt. De herinneringen die je maakte op je oude boot neem je mee op je nieuwe reis. Boten zijn er in elk formaat, elk type en in elke prijsklasse. Wat wordt jouw nieuwe boot? Een motorjacht, een zeilboot, een speedboat, een sloep of een rib? Maak jouw droom waar!

Liever toch een gebruikte boot? Bekijk dan hier ons aanbod tweedehands boten!

Vind ook jouw dro...

Vind ook jouw droomboot!