Aanbod gebruikte boten: 1 t/m 3 van 3

Hoewel er aanzienlijke verschillen tussen de twee zijn, zijn ribs en rubberboten beide voorzien van opblaasbare randen. Een rubberboot is hierbij gemakkelijk mee te nemen, terwijl ribs door hun bodem anders over het water glijden. Beide zijn perfect om alleen of met kinderen over het Nederlandse water te gaan.

Wat voor type je ook zoekt: bij HISWA-leden koop je zonder twijfel de rubberboot of rib die je voor ogen hebt. Ze zijn te koop door heel Nederland. Vink via de selectietools jouw wensen aan, en ontdek jouw nieuwe boot. 

Highfield Sport 330 .

€ 20.500,00

een prachtige Highfield Sport 330 Hypalon met een Mercury 30 PK motor. Deze boot is licht gebruikt, slechts één seizoen mee gevaren, en altijd zorgvuldig onderhouden. Tijdens de wintermaanden heeft hij binnen gestald gestaan, waardoor hij in uitstekende staat verkeert. Een ideale kans voor wie op zoek is naar een betrouwbare en duurzame ribboot met uitstekende prestaties en weinig vaaruren. Neem gerust contact op voor meer informatie of een bezichtiging.   De Highfield Sport 330 is een tender met een aluminium romp en hoogwaardige afwerking. Deze boot is licht van gewicht en gemakkelijk te lanceren in het water, waardoor dit een superieur vaartuig is voor gebruik als een luxe jachttender. Door de hypalon tubes bent  u verzekerd van een lange levensduur van uw boot. De 30PK buitenboordmotor zorgt voor een snelle acceleratie en een laag brandstofverbruik is gewaarborgd.

  • CategorieRIB and inflatable boat
  • Bouwjaar2023
  • Afmeting336 x 182 x 38
  • Materiaalhypalon neopreen

Zodiac N-ZO 680 "Black Edition"

€ 64.900,00

Zéér compleet uitgeruste Zodiac N-ZO 680 "Black Edition" met 300pk yamaha V8 buitenboordmotor. Deze boot is voorzien van een ruime standaard uitrusting zoals: - Scherpe V-bodem met anti-slipdek zelflozende cockpit in donkergrijs - Demontabele Neopreen Hypalon drijver 1670 decitex in zwart carbon, voorzien van "Easy Push" ventielen - Extra brede stootrand / Polyester boegromp - Ankerkist + grote opbergruimte voor - Opbergruimte onder zitting stuurconsole / Opbergruimte achter onder zitting - Eenvoudig te bereiken zwemplateau met telescopische en klapbare zwemtrap - 12V aanluiting in bolster en stuurconsole - Uitschuifbare teakhouten tafel op bolster - Sikmast / roll bar - Ingebouwde brandstoftank met water-/benzineafscheider (240 liter) - "Air" stuurconsole met windscherm, stuurwiel en handreking - Hydraulische besturing - Ruimte rondzit achter in Black Edition bekleding - Elektrische bilgepomp - Navigatieverlichting - 4x kikker + passagiersgrepen van neopreen materiaal bovenzijde drijver - Zonnedek "Reverse & Sun" voorzijde - LED-verlichting op het dek - Voetpomp, manometer en reparatieset Daarnaast is deze boot is voorzien van een zéér groot aantal opties, zoals: - Koelbox 12V (in bolster) - Audioset (4 speakers, blackbox met DAB en aansluitmateriaal) - RVS boeglichten - Raymarine Axiom 9" scherm met dieptemeter en zelfdownloadbare kaart (incl. bekabeling en link, buitenboordmotor geschakeld over Axiom) - RVS bimini (zonnescherm) met Silver Sunbrella doek (speciaal voor N-ZO modellen) - Console-/bankhoes - Elektrische lier & RVS anker (bediening op dashboard) - 2 accu's & hoofdschakelaar - Mastervolt walstroom - Jobe wakeboard rek - LED verlichting in de cockpit - blauw - 6 stuks - Onderwaterverlichting - blauw - 2 stuks - 12V inbouwpomp met slang - Dochekit met watertank - Kraan in bolster - Synthetisch teak dek - SCM goedgekeurd motorslot - SCM goedgekeurd dekslot - 5 meter - Track & Trace systeem Yamaha 300 pk / F300 GETX Drive by Wire - Topmontage schakelhuis voor Drive by Wire - Bekabeling - Contactslot met kill-switch - MOB systeem (draadloos) - Kabelboom - Yamaha Y-cop systeem - RVS propellor    

  • CategorieRIB and inflatable boat
  • Bouwjaar2019
  • Afmeting680 x 254 x 85
  • MateriaalGrp (polyester)

Q39 Superb Rib

prijs op aanvraag

De Q39 Superb Rib is een indrukwekkende Rib in zijn klasse op de huidige markt en heeft uitzonderlijke eigenschappen op het gebied van snelheid, veiligheid, met oog voor details, kwaliteit en luxe. De Q39 vaart niet op zijn tubes, maar is echt een schip. De krachtige romp garandeert veilige zeewaardigheid. Het ----vrijboord --- aan de binnenzijde van de Q39 is zo uniek, dat op geen enkele andere RIB voorkomt, het minimaliseert de kans dat passagiers overboord vallen in ruwe zee of bij het nemen van bochten met hoge snelheid. Bovendien houden de veiligheidsgordels en schokabsorberende stoelen iedereen op zijn plaats, zelfs in de ruigste zeeën. De CE-A Ocean classificatie van de boot is uniek voor een RIB.  De Q39 Superb Rib is uitgerust met 3 x 400 pk Mercury Racing Verado-motoren*, welke ervoor zorgen dat de Rib, maar liefst een topsnelheid van zo'n 55 tot 60 knopen haalt. Ze beschikt over de nieuwste apparatuur, Carbon sleeppaal achter, carbon bolder, Custom-made T top, exclusieve schokabsoberende stuurstoelen, hoogwaardige kwaliteit afwerking in het moderne interieur, Mercury Joystick Pilot systeem. Kruissnelheid ca. 40 knopen. De offshore deep-V-romp, met de tubes op een hogere positie gemonteerd dan elders in de scheepsbouwindustrie, stelt de Q39 in staat om beter te presteren dan elke andere RIB op het gebied van bediening, vaarcomfort en zeegaande capaciteiten. https *In overleg kan de Q39 ook worden nieuw gebouwd met 2 x Diesel inboard motoren.

  • CategorieRIB and inflatable boat
  • Bouwjaar2020
  • Afmeting1190 x 345 x 130
  • Materiaalgrp (polyester)