Seafury 700
- Status:Beschikbaar
- Merk:Seafury
- Model:700
- Categorie:Tender
- Bouwjaar:2007
- Afmeting:7.6 x 2.42 x 0.61 m
- Materiaal:GRP (Polyester)
- Ligplaats:In verkoophaven
Omschrijving
Direct leverbaar uit voorraad! Seafury 700 2007
Deze zeer nette Seafury 700 is uitgevoerd met een Vetus 28 PK Diesel met vaste schroefas.
De boot is uitermate geschikt om een met grote groepen te gaan varen. Met een capaciteit van 15 personen kom je geen ruimte te kort!
Ga je met een grote groep vrienden gaan varen of neem je de kinderen mee met al hun vriendjes? Met deze Seafury 700 is dat allemaal geen enkel probleem.
Daarnaast is het ook een boot waar iedereen mee kan varen omdat deze voorzien is van een krachtige boegschroef waardoor manoeuvreren in krappe ruimtes erg gemakkelijk gaat.
Hydraulische besturing
Kussenset incl. rugrollen
RVS stootstrip rondom
RVS railingen achter + voor
Houten inleg op de motorkist
Houten bekerhouder motorkist
Brandstofmeter
12 volt aansluiting
Antifouling
Waterlijn
Motorhuis geïsoleerd
RVS trimtab buizen
Bilgepomp met elektronische vlotter
RVS watergesmeerde schroefas
RVS railingen (interieur)
Polyester aangehangen roer met RVS beslag
RVS touwklampen
Boegschroef
+ Volledige omschrijving- Minder omschrijving-
Afmetingen
Lengte 7.6 meter Breedte 2.42 meter Diepgang 0.61 meter -
Bouw
Bouwjaar 2007 Rompmateriaal GRP (Polyester)
Gebruikte sloepen te koop
Wil je aangenaam en recreatief verblijven op het water? En Nederland vanaf het water ontdekken? Dan is een tweedehands sloep een goede keuze. Lekker met familie of vrienden chillen op het water, een hapje en drankje erbij. Genieten van de rust en ruimte op het water in jouw eigen boot. Er zijn veel verschillende formaten te koop. Een gebruikte sloep is goedkoper in aanschaf en er is een groot aanbod, dus veel keus. Het allerbelangrijkst bij de aanschaf is het vaargebied. Varen op een open meer is heerlijk, maar wil je bijvoorbeeld juist door allemaal grachten varen dan is een open sloep handiger dan een kajuit sloep i.v.m de hoogte. En ben je milieubewust, dan is er ook een elektrische variant.