Lifestyle 750 Tender Brunello
- Status:Verkocht
- Merk:Lifestyle
- Model:750 Tender
- Categorie:Tender
- Bouwjaar:2014
- Afmeting:7.5 x 2.35 x 0.55 m
- Doorvaarhoogte:1.15 m
- Materiaal:GRP (Polyester)
- Ligplaats:In verkoophaven
Omschrijving
Boot van eerste eigenaar. Alle nota's aanwezig. Zeer goede conditie. Boot krijgt een afleveringsbeurt en wordt in showroom staat afgeleverd.
Lifestyle 750 Tender is met haar strakke belijning en eigentijdse design een lust op het water. Deze Tender beschikt dankzij het uitgekiende onderwaterschip over optimale vaareigenschappen. In de kuip heeft de boot een open indeling met een lange en comfortabele rondzit welke uitkomt op de koelkast. Deze Tender is voorzien van HPL-teakline. Is uitgevoerd met een hydraulische besturing, en voorzien van electrische bedienbare trimflappen voor optimale vaareigenschappen.
+ Volledige omschrijving- Minder omschrijving
-
Afmetingen
Lengte 7.5 meter Breedte 2.35 meter Diepgang 0.55 meter Doorvaarhoogte 1.15 meter -
Bouw
Bouwjaar 2014 Dek en opbouw materiaal HPL-teakline Control type Single Cockpit type Aft cockpit Dek en opbouw kleur Brown Superstructure kleur Brown Rompmateriaal GRP (Polyester) Rompkleur White Land Suydersee Boats Import BV -
Kombuis
Koelkast -
Motor
Ontsteking Electric Cylinders 4 Boegschroef Totale inhoud brandstoftank(s) 60 liter -
Navigatie
Navigatie verlichting -
Accommodatie
Toilet Toilet -
Electronica
Dvd speler Cd speler Televisie
Gebruikte sloepen te koop
Wil je aangenaam en recreatief verblijven op het water? En Nederland vanaf het water ontdekken? Dan is een tweedehands sloep een goede keuze. Lekker met familie of vrienden chillen op het water, een hapje en drankje erbij. Genieten van de rust en ruimte op het water in jouw eigen boot. Er zijn veel verschillende formaten te koop. Een gebruikte sloep is goedkoper in aanschaf en er is een groot aanbod, dus veel keus. Het allerbelangrijkst bij de aanschaf is het vaargebied. Varen op een open meer is heerlijk, maar wil je bijvoorbeeld juist door allemaal grachten varen dan is een open sloep handiger dan een kajuit sloep i.v.m de hoogte. En ben je milieubewust, dan is er ook een elektrische variant.