Smelne 1280 .

Verkocht
  • Status:Verkocht
  • Merk:Smelne
  • Model:1280
  • Categorie:Motor Yacht
  • Bouwjaar:2005
  • Afmeting:1285 x 415 x 110
  • Doorvaarhoogte:461
  • Materiaal:steel
  • Ligplaats:Bestboats Roermond

Omschrijving

de Smelne 1280, een prachtige motorjacht uit 2005, met een moderne motorisatie van een Vetus Deutz DTA66632A van 210 pk. Dit schip biedt niet alleen krachtige prestaties, maar ook een verfijnde en comfortabele leefomgeving.

Stap aan boord en je wordt verwelkomd in een ruime salon, gevuld met natuurlijk licht dat door de grote ramen met dubbel glas in aluminium profielen valt. Hier vind je een uitnodigende salonbank en een elegante leren fauteuil, perfect voor ontspanning na een dag op het water.

Voorin het schip bevindt zich de gastenkajuit, voorzien van een 2-persoons V-bed, ideaal voor gasten. Achterin de boot ligt de eigenaar kajuit, uitgerust met een fraai vrijstaand Frans 2-persoonsbed, wat zorgt voor een intieme en comfortabele sfeer. Extra slaapplaatsen zijn eenvoudig te creëren door de dinette om te bouwen, wat perfect is voor gezelschappen.

In de keuken is er een 4-pits gasfornuis van Thetford en een Severin oven die discreet is weggewerkt. De Isotherm koelakast van 130 liter met vriesvak biedt voldoende ruimte voor al je voorraden. Warm water komt uit de 40-liter boiler, die zowel op de motor als op 220V kan functioneren.

De badkamer is functioneel en stijlvol, met een aparte douche en toilet, elk met moderne voorzieningen zoals een handdoekradiator en een elegant Tecma elektrisch toilet. De volledige kuiptent met zonweringsgaas zorgt voor schaduw en comfort, terwijl de mogelijkheid om het achterdek af te dichten, je beschermt tegen de weersomstandigheden.

Buiten geniet je van een geïntegreerd zwemplatform met een RVS zwemtrap, perfect voor een verfrissende duik. De RVS zeerailing en uitklapbare trapjes bieden extra veiligheid en toegankelijkheid. Voor de navigatie is het schip uitgerust met moderne Raymarine-instrumenten, waaronder een dieptemeter en log, en een Icom marifoon voor betrouwbare communicatie.

Dit schip is niet alleen mooi, maar ook praktisch. De complete set stootwillen en fenderkorven, samen met de rubberen stootlijst, zorgen ervoor dat je je geen zorgen hoeft te maken over beschadigingen. Het onderhoud is onlangs uitgevoerd, met nieuwe antifouling en een geschilderde romp in 2023.

De Smelne 1280 biedt een perfecte balans tussen luxe, comfort en functionaliteit, waardoor het een ideale keuze is voor zowel korte weekendtrips als lange reizen op het water. Kom snel langs om deze Smelne zelf te ervaren!

+ Volledige omschrijving- Minder omschrijving
  • Basisgegevens
    Categorie
    Categorie Motorjacht
    Merk Smelne
    Model 1280
    Scheepsnaam .
    Ligplaats
    Type In verkoophaven
    Land Nederland
    Breedtegraad 51.19911780
    Lengtegraad 5.98502300
    Algemeen
    Status Verkocht
    Nieuw of gebruikt Gebruikt
    Boottype Motorboot
    Bouwjaar 2005
    Rompmateriaal Staal
    Korte omschrijving Goed onderhouden Smelne 1280 uit 2005. Romp nieuw geschilderd in 2023 en voorzien van een Kabola verwarming. Nu in onze verkoophaven in Roermond.
    Motorisatie kort 1x Vetus Deutz DTA66632A met 210Pk
    Website makelaar https://bestboats.yachtshift.nl/98/smelne-1280
    Afmeting
    Lengte 1285 cm
    Breedte 415 cm
    Diepgang 110 cm
  • Algemeen
    Nieuw geleverd
    Ontwerper Smelne Yachts B.V.
    Werf Smelne Yachts B.V.
    Bouwnummer 587
    CE B
    Opmerkingen CE Ontworpen voor zeereizen tot windkracht 8 op de schaal van Beaufort en een golfhoogte van maximaal 4 meter, bijvoorbeeld op zee.
    CE max gewicht 1750 kg
    Romp, dek en opbouw
    Rompvorm knikspant
    Dek en opbouw materiaal staal
    Ramen Dubbel glas in aluminium profielen
    Afmetingen en gewichten
    Doorvaarthoogte 461 kg
    Kruiphoogte 320 cm
    Lengte waterlijn 1150 cm
    Opmerkingen Waterverplaatsing 15,4 Ton leeg gewicht
    Besturing en driftbeperking
    Besturing stuurwiel
    Opmerkingen Besturing Hydraulisch, vanaf buiten stuurstand onder kuiptent
    Roer enkel
    Opmerkingen Roer Enkel, vervaardigd uit staal
    Kiel/zwaard doorlopende kiel
  • Accommodatie
    Ruimtes
    Salon
    Stahoogte 200 cm
    Hutten 2
    Opmerkingen Hutten In de boeg van het schip bevindt zich de gastenkajuit, de eigenaar kajuit is in het achterschip gelegen.
    Vast 4
    Extra 2
    Opmerkingen Slaapplaatsen In de eigenaar kajuit is een mooi vrijstaand 2-persoonsbed aanwezig, terwijl de gastenkajuit is voorzien van een 2-persoons V-bed. Extra slaapplaatsen kunnen worden gecreëerd door de dinette om te bouwen.
    Indeling en verblijfsruimtes Een mooie ruime salon met een uitnodigende salonbank, een elegante fauteuil en veel natuurlijk licht dat binnenvalt.
    Aankleding
    Type interieur Modern, houtlook
    Gordijnen
    Opmerkingen Gordijnen Witte gordijnen voor alle ramen.
    Water
    Watertank & materiaal
    Inhoud 250 liter
    Materiaal watertank RVS
    Watertankmeter
    Opmerkingen Watertankmeter VDO meter op dashboard
    Inhoud 250 liter
    Materiaal vuilwatertank kunststof
    Vuilwatertank & materiaal
    Watersysteem druksysteem
    Warm water
    Opmerkingen Warm water Warm water wordt geleverd via een 40-liter Isotherm boiler, die kan functioneren op zowel de motor als 220V.
    dekwaspomp
    Sanitair
    Aantal douches 1
    Opmerkingen Aantal douches Douche en toilet zijn separaat. De badkamer is uitgerust met een douche met schuifdeuren, een mooie wastafel en een handdoekradiator voor extra comfort.
    Toiletten 1
    Opmerkingen Toiletten Toilet en douche zijn separaat van elkaar. Het toilet is uitgerust met een elektrisch Tecma-toilet, vergezeld van een stijlvolle wastafel.
    Elektrisch
    Entertainment
    Radio/CD-speler
    Opmerkingen Radio/CD-speler Sony radio met bijbehorende speakers
    Keuken
    Kooktoestel & brandstof
    Opmerkingen Kooktoestel & brandstof Een 4-pits gasfornuis van Thetford in de keuken
    Aantal 4
    Kookbrandstof gas
    Oven
    Opmerkingen Oven Een Severin oven is netjes weggewerkt in de keuken
    Koelkast & voeding
    Opmerkingen Koelkast & voeding Een Isotherm koelakast van 130 liter is in de keuken geïnstalleerd, compleet met een vriesvak voor extra opslagruimte.
    Inhoud Koelkast 130 liter
    Voeding elektrisch
    Vriezer
    Opmerkingen Vriezer Vak in koelkast
    Klimaatregeling
    CV
    Opmerkingen Verwarming Verwarming door het gehele schip is geregeld via een Kabola-systeem, wat zorgt voor een comfortabele en gelijkmatige temperatuur.
  • Motor en elektra
    Motorisatie
    Aantal identieke motoren 1
    Hoofdmotor
    Merk Vetus Deutz
    Serienummer 967033
    Bouwjaar 2017
    Vermogen 210 pk
    Draaiuren 887
    Brandstof diesel
    Verbruik 5 liter/uur
    Aandrijving
    Voortstuwing schroef
    Koeling indirect
    Tank
    Brandstoftank aantal
    Aantal 1
    Totale inhoud brandstoftank(s) 735 liter
    Prestaties
    Max snelheid 16 km/h
    Kruissnelheid 12 km/h
    Meetinstrumenten motor
    Brandstoftankmeter
    Merk brandstoftankmeter VDO
    Toerenteller
    Merk toerenteller Deutz
    Oliedrukmeter
    Merk oliedrukmeter Deutz
    Temperatuurmeter
    Merk temperatuurmeter Deutz
    Boeg- en hekschroef
    Boegschroef elektrisch
    Hekschroef elektrisch
    Elektriciteit
    Accu
    Aantal 5
    xAh per accu 230
    Acculader
    Opmerkingen Acculader Mastervolt Mass 12/60
    Capaciteit 60
    Dynamo
    Omvormer
    Opmerkingen Omvormer Mastervolt Mass Sine 12/2000
    Capaciteit 2000
    Voltmeter
    Merk Voltmeter VDO
    Walstroom
    12V
    220V
  • Navigatie en elektronica
    Basishulpmiddelen
    Kompas
    Opmerkingen Kompas ST60 Compass op dashboard
    Merk kompas Raymarine
    Log/snelheid
    Opmerkingen Log/snelheid ST60 Speed op dashboard
    Merk log/snelheid Raymarine
    Dieptemeter
    Opmerkingen Dieptemeter ST60 Depth op dashboard
    Merk dieptemeter Raymarine
    Roerstandaanwijzer
    Opmerkingen Roerstandaanwijzer Roerstandaanwijzer op dashboard
    Merk Roerstandaanwijzer VDO
    Communicatie
    Marifoon
    Opmerkingen Marifoon Icom VHF Marine IC-M423G GPS
    Merk marifoon Icom
  • Uitrusting buitenom
    Anker
    Ankers & materiaal
    Opmerkingen Ankers & materiaal 30 Meter ankerketting
    Aantal 1
    Type Pool anker
    Materiaal ankers RVS
    Ankerlier elektrisch
    Opmerkingen Ankerlier De Vetus TG 1000W 12V ankerlier kan eenvoudig bediend worden met een afstandsbediening vanaf het voordek. De afstandsbediening sluit u eenvoudig aan via de daarvoor bestemde plug op de ankerlier.
    Dekuitrusting
    Dekzeil(en)
    Opmerkingen Dekzeil(en) Magnetische afdekzeilen voor de ramen van de opbouw, inclusief een beschermhoes voor over de stuurstand.
    Zeerailing
    Opmerkingen Zeerailing RVS zeerailing rondom, met aan beide zijden een uitklapbaar RVS trapje.
    Zwemplatform
    Opmerkingen Zwemplatform Een geïntegreerd zwemplatform in de romp, bereikbaar via een wenteltrap aan bakboord en stijlvol afgewerkt met een kurken dek.
    Zwemtrap
    Opmerkingen Zwemtrap Op het zwemplatform is een uitklapbare RVS zwemtrap bevestigd, waardoor eenvoudig toegang tot het water mogelijk is.
    Bijboot
    Opmerkingen Davits De davitsteunen zijn volledig voorbereid voor installatie, zodat u eenvoudig een davitsysteem kunt monteren.
    Overig
    Stootwillen, lijnen
    Opmerkingen Stootwillen, lijnen Complete set
  • Veiligheid
    Veiligheid
    Handmatig
    Elektrisch
    Opmerkingen Bilgepomp Een elektrische bilgepomp is geïnstalleerd in de motorruimte
    Brandblusser
    Opmerkingen Brandblusser Automatisch blussysteem in motoruim
    Gasbun met afvoer
    Opmerkingen Gasbun met afvoer De gasbun is netjes weggewerkt in het stuurboord gangboord.

Ligplaats

Had ik maar een boot...

Een tweedehands of gebruikte boot kopen

Word jij ook zo blij van op het water zijn? De wind door je haren voelen, het gevoel van vrijheid. Met een eigen boot kun je varen wanneer jij dat wilt. Wil je niet direct een nieuwe boot kopen, dan is er ook ruime keuze in gebruikte boten. Voor elke watersporter is er een passende boot: een sloep, zeiljacht of motorjacht. Kies wat bij je past, van een opknapper tot een zo goed als nieuw model. Maak van je droom werkelijkheid en kies jouw tweedehands boot via HISWA.

Liever een nieuwe boot kopen? Ook dan ben je bij ons aan het juiste adres! 

Vind ook jouw dro...

Vind ook jouw droomboot!