Nimbus 305 Coupe
- Status:Beschikbaar
- Merk:Nimbus
- Model:305 Coupe
- Bouwjaar:2017
- Afmeting:10.07 x 3.25 x 0.9 m
- Materiaal:GRP (Polyester)
- Ligplaats:In verkoophaven
Omschrijving
Nimbus 305 Coupe met Volvo Penta D3-220pk motorisering en compleet uitgerust met oa boeg- en hekschroef, electr. ankerlier, verwarming, teakdek.
Nimbus 305 Coupe met D3-220pk Volvo Penta motor. Deze Nimbus 305 Coupe is compleet uitgerust met o.a. boegschroef met Sidepower remote, hekschroef, verwarming, extra koellade in de salon, lamellenzonwering op de salon zijramen, twee te openen dakluiken in de salon, teakdek (uitgezonderd BB gangboord) en electr boeg- en hekankerlier. De Nimbus 305 Coupe biedt een sfeervolle, ruime salon met omklapbare meevaarbank, een compact ingedeelde pantry met keramisch kookveld en diverse kastruimte en direct naast de stuurstand een flush gemonteerde schuifdeur naar het gangboord. De interieurstoffering is in Scandinavian Nature (beige) met een mahoniehout afwerking. Benedendeks bevindt zich de natte cel met WC en douche, de boegkabine van deze Nimbus 305 Coupe heeft een V-bed (opvulbaar met vulstuk) en er is een gastenkabine. Het achterdek beschikt over vaste banken met blauwe kussens, een tafel met inklapbaar teakhouten blad en een grote cabrioletkap (blauw). Hier kunt u dus het hele seizoen heerlijk socializen. Door de gelijkvloerse indeling van zwemplatform, achterdek en salon, én de schuifdeur bij de stuurstand, beweegt u zich gemakkelijk over het schip, zowel tijdens het varen, als u voor anker ligt en bij het aan/afmeren.
+ Volledige omschrijving- Minder omschrijving
-
Afmetingen
Lengte 10.07 meter Breedte 3.25 meter Diepgang 0.9 meter -
Bouw
Bouwjaar 2017 Rompmateriaal GRP (Polyester) Rompkleur White Land Nimbus Boats Sweden -
Motor
Totale inhoud brandstoftank(s) 250 liter -
Accommodatie
Bedden 4
Een tweedehands of gebruikte boot kopen
Word jij ook zo blij van op het water zijn? De wind door je haren voelen, het gevoel van vrijheid. Hoe fijn is het als dit op elk moment van de dag kan. Met jouw eigen boot kun je gaan en staan waar je wilt. Wil je nog niet direct een nieuwe boot kopen, dan is er ook ruime keuze in tweedehands en gebruikte boten. Voor elk type watersporter is er een boot die bij je past: een sloep, een zeiljacht, een motorboot, er een opknapper of een zo goed als nieuw model. Blijf niet dromen, maar kies nu jouw tweedehands boot.
Liever toch een nieuwe boot? Bekijk dan hier ons aanbod nieuwe boten!