Nimbus T9 X-Edition
- Status:Beschikbaar
- Merk:Nimbus
- Model:T9 X-Edition
- Categorie:Speedboat and sport cruiser
- Bouwjaar:2022
- Afmeting:9.35 x 2.95 x 0.8 m
- Materiaal:GRP (Polyester)
- Ligplaats:In verkoophaven
Omschrijving
Nimbus T9 met Mercury Verado 300 pk outboard en uitgerust met o.a. Flexiteek dek, X-Edition pakket, zonnescherm voor- en achterdek, el ankerlier.
X-Edition stuurwiel, X-Edition handgrepen kuip bekleed met stoffering SUEDE donkergrijs, X-Edition dashboard kuip bekleed met bekleding SUEDE donkergrijs, X-Edition-logo's
X-Edition-stickers op motor, X-Edition buitenkussens, donkergrijs , X-Edition kabinekussens, donkergrijs, X-Edition 4 x kussens, X-Edition tapijten, X-Edition vaarpakket.
+ Volledige omschrijving- Minder omschrijving
-
Afmetingen
Lengte 9.35 meter Breedte 2.95 meter Diepgang 0.8 meter -
Bouw
Bouwjaar 2022 Rompmateriaal GRP (Polyester) Rompkleur Blue Land Nimbus Boats -
Kombuis
Koelkast Verwarming -
Motor
Totale inhoud brandstoftank(s) 320 liter -
Accommodatie
Bedden 2 Douche Shower -
Electronica
Dvd speler Cd speler Televisie Accu oplader -
Voorzieningen
Bimini
Speedboten en sportcruisers te koop
Met hoge snelheid over het water, deinzend over de golven met jouw eigen speedboot. Een stijlvolle en snelle boot waarmee je jouw passie voor het varen echt kunt uiten. Met de hoge pk’s en de strakke lijnen glijd je door het water. Ben je ouder dan 18 en in het bezit van een vaarbewijs? Dan is een speedboot misschien wel echt iets voor jou.