Naar de inhoud
Home > Brancheorganisatie > Het team > Medewerkers

Medewerkers

23-4-2014

Het kantoor van de HISWA bevindt zich in het HISWA Nautisch Centrum in Amsterdam. Het team bestaat uit een hechte club van professionals. In het land opereren regiomanagers die de regionale belangen behartigen. Met het watersporthart op de juiste plaats doen we ons werk.


PDF-bestandOrganigram 2018


Directie

Geert Dijks
Directeur HISWA Vereniging
g.dijks@hiswa.nl
020 - 705 14 17

LinkedIn Geert

Nationale belangenbehartigers / Afdelingsmanagers

Jeroen van den Heuvel
Hoofd Ledenservice

Manager Afdeling Handel

j .van.den.heuvel@hiswa. nl
020 - 705 14 18

LinkedIn Jeroen


Lees hier zijn portret.

Michaël Steenhoff
Manager Afdeling Jachtbouw

m.steenhoff@hiswa.nl
020 - 705 14 19
LinkedIn Michaël


Lees hier zijn portret.

Stijn Boode
Manager Afdeling Recreatie
s.boode@hiswa.nl
020 - 705 14  15

LinkedIn Stijn


Lees hier zijn portret.

Regionale belangenbehartigers

Gerdina Krijger - Van Dijk
Regiomanager Hollandse Plassen, Delta en Rivierengebied
g.krijger@hiswa.nl
020 - 705 14 22
LinkedIn Gerdina


Lees hier haar portret.

Jan Ybema
Regiomanager Noord en IJsselmeer
j.ybema@hiswa.nl 
020 - 705 14 20
LinkedIn Jan

Specialisten

Herbert van Oord 
Manager Arbeidsmarkt, Training & Opleiding
h.van.oord@hiswa.nl 
020 - 705 14 28
LinkedIn Herbert

Communicatie & Marketing

Liane Jansen 
Manager Communicatie/Hoofdredacteur HISWA Magazine

l.jansen@hiswa.nl
020 - 705 14 29

LinkedIn Liane

Tessa den Hartog

Marketing- en Communicatiespecialist

t.den.hartog@hiswa.nl

020 - 705 14 05

LinkedIn Tessa


HISWA Holland Yachting Group

Jeroen Sirag
Export Manager 
j.sirag@hiswa.nl
020 - 705 14 25

LinkedIn Jeroen


Lees hier zijn portret.

Marieke Mantje
Event en Marketingmanager 
m.mantje@hiswa.nl
020 - 705 14 26

LinkedIn Marieke 









Monique Uppelschoten

Event en Communicatiespecialist

m.uppelschoten@hiswa.nl

020 - 705 14 04
LinkedIn Monique

Financiële zaken


Jan Huydink
Financieel Manager
j.huydink@hiswa.nl

020 - 705 14 03

LinkedIn Jan


Marian Post 

Medewerker Ledenadministratie

m.post@hiswa.nl
020 - 705 14 11

LinkedIn Marian

Tijani Zallali
Administratief Medewerker

t.zallali@hiswa.nl
020 - 705 14 12
LinkedIn Tijani

Facilitaire zaken

Anneloes Bos - Van den Brink

Directieassistent/Officemanager 

a.bos@hiswa.nl

020 - 705 14 14
LinkedIn Anneloes

Carlijn de Koning

Managementassistente 

c.de.koning@hiswa.nl

020 - 705 14 06

LinkedIn Carlijn