Omschrijving
Platbodem huren in Friesland / Waddenzee
Zeilen en droogvallen met je eigen platbodem? Bij ons kan het!
- Geniet van de rust als je droogvalt op het Wad
- Ook voor zeilers zonder ervaring met platbodems
- Authentiek zeilen op een modern uitgerust schip
- Vaar al binnen 1,5 uur na vertrek op het Wad
Wij hebben 7 prachtige 'Vollenhovense Bollen', 2 Tjalken en 1 Grundel in de verhuur. Allemaal zeer geschikte platbodems voor de verhuur, waarbij u zelf vaart en geen ervaring met platbodem zeilen nodig hebt. Vindt u het lastig een keuze te maken? Neem dan gerust even contact met ons op! We adviseren u graag in uw platbodem huur avontuur!
Authentiek
Er is geen mooiere manier om het Wad te beleven, dan op een authentieke platbodem. Onze schepen zijn comfortabel en voorzien van moderne apparatuur.
Voordelig huren
Als je bij ons een platbodem huurt, krijg je altijd een voordelig tarief. Ons bedrijf is geboren uit passie voor platbodem zeilen en we willen dit voor iedereen mogelijk maken.
Wad of stad?
Vanuit onze thuishaven ben je binnen anderhalf uur op het Wad. Ga je liever niet de zee op? Dan ben je in no time aan het zeilen op het Lauwersmeer of vaar je door het Friese landschap.
Korte lijntjes
Nee, niet de lijnen van het schip. Die zijn gegarandeerd lang genoeg! Maar wel korte lijntjes met ons. Als je bij ons een platbodem huurt, kies je voor persoonlijk contact.
+ Volledige omschrijving- Minder omschrijving
Bootverhuur / verhuur vaartuigen
- Platbodem
Watersportgebieden
- Friese Meren / Meren Groningen
- IJsselmeer / Waddenzee