Naar de inhoud
Home > Brancheorganisatie > Het team > Medewerkers

Medewerkers

23-4-2014

Het kantoor van de HISWA bevindt zich in het HISWA Nautisch Centrum in Amsterdam. Het team bestaat uit een hechte club van professionals. In het land opereren regiomanagers die de regionale belangen behartigen. Met het watersporthart op de juiste plaats doen we ons werk.


  PDF-bestandOrganigram 2017

 


Directie

Geert Dijks
Directeur HISWA Vereniging
g.dijks@hiswa.nl
020 - 705 14 17

LinkedIn Geert

Nationale belangenbehartigers / Afdelingsmanagers

Jeroen van den Heuvel
Hoofd Ledenservice

Manager Afdeling Handel

j .van.den.heuvel@hiswa. nl
020 - 705 14 18

Michaƫl Steenhoff
Manager Afdeling Jachtbouw

m.steenhoff@hiswa.nl
020 - 705 14 19

Stijn Boode
Manager Afdeling Recreatie
s.boode@hiswa.nl
020 - 705 14  15

Regionale belangenbehartigers

Gerdina Krijger - Van Dijk
Regiomanager Hollandse Plassen, Delta en Rivierengebied
g.krijger@hiswa.nl
020 - 705 14 22
LinkedIn Gerdina

Jan Ybema
Regiomanager Noord en IJsselmeer
j.ybema@hiswa.nl 
020 - 705 14 20

Specialisten

Herbert van Oord 
Manager Arbeidsmarkt, Training & Opleiding
h.van.oord@hiswa.nl 
020 - 705 14 28

Communicatie & Marketing

Liane Jansen 
Manager Communicatie/Hoofdredacteur HISWA Magazine

l.jansen@hiswa.nl
020 - 705 14 29

LinkedIIn Liane

Dominique van Dam
Projectleider Welkom op het water (a.i.)
d.van.dam@hiswa.nl
020 - 705 14 05


Vacant

Marketing- en Communicatiespecialist


HISWA Holland Yachting Group

Jeroen Sirag
Manager 
j.sirag@hiswa.nl
020 - 705 14 25

Marieke Mantje
Event en Marketingmanager 
m.mantje@hiswa.nl
020 - 705 14 26

LinkedIn 









Monique Uppelschoten

Event en Communicatiespecialist

m.uppelschoten@hiswa.nl

020 - 705 14 04

Financiƫle zaken


Vacature 
Financieel Manager


Marian Post 

Medewerker Ledenadministratie


Tijani Zallali
Administratief Medewerker

t.zallali@hiswa.nl
020 - 705 14 12

Facilitaire zaken

Anneloes Bos - Van den Brink

Directieassistent/Officemanager 

a.bos@hiswa.nl

020 - 705 14 14

Carlijn de Koning

Managementassistente 

c.de.koning@hiswa.nl

020 - 705 14 06