Naar de inhoud
Home > Brancheorganisatie > Het team > Medewerkers

Medewerkers

23-4-2014

Het kantoor van de HISWA bevindt zich in het HISWA Nautisch Centrum in Amsterdam. Het team bestaat uit een hechte club van professionals. In het land opereren regiomanagers die de regionale belangen behartigen. Met het watersporthart op de juiste plaats doen we ons werk.


 PDF-bestandOrganigram 2017

 


Directie

Geert Dijks
Directeur HISWA Vereniging
g.dijks@hiswa.nl
020 - 705 14 17

LinkedIn Geert

Nationale belangenbehartigers / Afdelingsmanagers

Jeroen van den Heuvel
Hoofd Ledenservice

Manager Afdeling Handel

j .van.den.heuvel@hiswa. nl
020 - 705 14 18

Michaël Steenhoff
Manager Afdeling Jachtbouw

m.steenhoff@hiswa.nl
020 - 705 14 19

Stijn Boode
Manager Afdeling Recreatie
s.boode@hiswa.nl
020 - 705 14  15

Regionale belangenbehartigers

Gerdina Krijger - Van Dijk
Regiomanager Hollandse Plassen, Delta en Rivierengebied
g.krijger@hiswa.nl
020 - 705 14 22
LinkedIn Gerdina

Jan Ybema
Regiomanager Noord en IJsselmeer
j.ybema@hiswa.nl 
020 - 705 14 20

Specialisten

 André Vink

Bestuursadviseur Strategie & Externe betrekkingen

a.vink@hiswa.nl

020 - 705 14 16

Herbert van Oord 
Manager Arbeidsmarkt, Training & Opleiding
h.van.oord@hiswa.nl 
020 - 705 14 28

Communicatie

Liane Jansen 
Manager Communicatie/Hoofdredacteur HISWA Magazine

l.jansen@hiswa.nl
020 - 705 14 29

LinkedIIn Liane

HISWA Holland Yachting Group

Jeroen Sirag
Manager 
j.sirag@hiswa.nl
020 - 705 14 25

Marieke Mantje
Event en Marketingmanager 
m.mantje@hiswa.nl
020 - 705 14 26

LinkedIn 








Financiële zaken

Herbert Luiten 
Financieel Manager
h.luiten@hiswa.nl
020 - 705 14 10

Annemarie Kleipool 
Medewerker Ledenadministratie

a.kleipool@hiswa.nl
020 - 705 14 11

Tijani Zallali
Administratief Medewerker

t.zallali@hiswa.nl
020 - 705 14 12

Facilitaire zaken

Anneloes Bos - Van den Brink

Directieassistent/Officemanager 

a.bos@hiswa.nl

020 - 705 14 14

Carlijn de Koning

Managementassistente 

c.de.koning@hiswa.nl

020 - 705 14 06